Menu

Про нас

  • Джерело: lvivport

Інтернет-агенція Lvivport заснована на початку 2004 року. Тепер нашими основними напрямками діяльності є:

- розробка веб-сайтів;

- технічна підтримка веб-сайтів;

- інтернет-реклама;

- розвиток власних інтернет-проектів.

А на час заснування ми уже реалізували декілька успішних власних проектів і тодішній портал об"єднував у собі не лише їх, а загалом все те найкраще, що на той час було у львівському сегменті інтернету.

Ми мали нестримне бажання внести свій вклад в розвиток мережевих проектів у регіоні та залучали до співпраці всіх, хто мав цікаві ідеї, але обмежені ресурси, допомагаючи реалізувати та зробити успішним проект разом.

Окрім того ми займаємося розробкою веб-сайтів для наших клієнтів та інтернет-рекламою. Наша улюблена спеціалізація - мас-медіа. За весь час ми реалізували близько десяти інформаційних порталів. Серед наших клієнтів були або є "Львівська пошта", ЗІК, "Львівська Газета", "Новий погляд", НТА, "Експрес", Львівська обласна державна телерадіокомпанія, та інші засоби масової інформації. Для деяких ми зробили уже не один сайт. А це особливо приємно, коли через декілька років клієнт приходить по нову розробку знову до тебе :)

Звісно, одними лише ЗМІ ми не обмежуємося і залюбки розробляємо корпоративні сайти. На цій ниві ми маємо успішний досвід роботи із такими клієнтами як ПАТ "Львівавто", мережа аптек "Д.С.", аквапарк "Пляж", футзальний клуб "Енергія", компанії "Комфортбуд", "Сігма", "Енергоресурс-інвест" та багато інших.

У нашому доробку також такі благодійні та соціальні проекти як "Аутизм в Україні" та ініціатива "Дайте пройти!", які ми створили і підтримуємо за власний кошт.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами