Menu

Зроблено у lvivport.com

lvivpost.net 2.0

 • Джерело: lvivport
Детальніше...
Новий сайт для газети "Львівська пошта". Вперше серед львівських ЗМІ застосовано адаптивний дизайн. Сайт підлаштовується під екран відвідувача, залежно від пристрою, який той використовує - комп"ютер, планшет чи смартфон.

Новий сайт для "Львівавто"

 • Джерело: lvivport
Детальніше...

Завершено роботу над новим сайтом для компанії "Львівавто". Протягом кількох місяців для сайту розроблено новий сучасний дизайн та створено власну CMS. 

Новий сайт для "Нового погляду"

 • Джерело: lvivport
Детальніше...

Паперова газета "Новий погляд" припинила існування, ми допомогли їй переїхати в інтернет. Тепер це одноіменне інтернет-видання.

Сайт для реаліті-шоу "На!роботу"

 • Джерело: lvivport
Детальніше...

Цієї осені на телеканалі ЗІК стартувало перше львівське реаліті-шоу "На!роботу". Для проекту розроблено окремий веб-сайт, на якому представлені профайли всіх учасників із можливістю голосування та обговорення.

Салон "Вишукані меблі"

 • Джерело: lvivport
Детальніше...

Салон торгує дорогими меблями преміум-класу. Тож одною із головних вимог замовника був "вишуканий дизайн". Наскільки вдалося, судити вам :) www.mebli-dim.lviv.ua

Новий сайт для НТА

 • Джерело: lvivport
Детальніше...

Уже другий сайт ми виготовили для телеканалу НТА. Простий презентаційний сайт морально застарів. Тепер його змінив мультимедійний інформаційний портал. Сайт наповнюють журналісти телеканалу. Вони публікують відеозаписи щоденних випусків новин, а також інших власних проектів, які тепер можна переглянути в архівах у будь-який час. Окрім того на сайті доступна онлайн-трансляція телеканалу.

 

Портал airsoft.ua

 • Джерело: lvivport
Детальніше...

А ви знаєте, що Львів - столиця українського страйкболу? І саме тут знаходиться штаб-квартира головного українського страйкбольного ресурсу  http://airsoft.ua/, реконструкцію якого ми нещодавно завершили. Airsoft.ua - це інформаційний портал, форум, блоги, дошка оголошень, інтернет-аукціон та фотогалерея. Все це хазяйство досі працювало на кількох різних двигунцях. Тепер же ми перевели все на єдине ядро - vBulletin.

Сайт для Janet Spitzer's acting studio

 • Джерело: lvivport
Детальніше...

Завершено роботу над сайтом для Janet Spitzer's acting studio. Жанна Шпіцер - львів"янка. Зараз вона живе та працює в Голівуді. Знімається в кіно та відкрила власну акторську студію. Знай наших!   

Розділ "Аптечна довідка" для "Д.С."

 • Джерело: lvivport
Детальніше...

Для сайту нашого давнього клієнта, мережі аптек "Д.С.", створено розділ "Аптечна довідка". Надзвичайно зручна штука. Практично в режимі реального часу можна перевірити в яких аптеках є в наявності потрібний препарат, скільки він коштує, яка на нього знижка по дисконтній карті. Тут же можна переглянути детальну інформацію про препарат, а саме його склад, показання, дозування, побічні ефекти, тощо.

Новий сайт для ФК Енергія-Тайм

 • Джерело: lvivport
Детальніше...

Практично завершено роботу над новим сайтом СК Енергія-Тайм. Взимку цього року команди Енергія і Тайм об"єдналися в один клуб і ось нарешті у них з"явився і об"єднаний сайт. Сайт створено на базі CMS Joomla!. Окрім дизайну для сайту нами було також розроблено ряд модулів і компонент для виводу турнірної таблиці та статистики гравців. 

Коментатор.net

 • Джерело: lvivport
Детальніше...

Презентуємо наш новий проект: нове спортивне інформаційно-аналітичне інтернет-видання Коментатор. Як це не сумно, україномовний спортивний сайт в українському інтернеті - велика рідкість. Тому ми ще більше пишаємося цим проектом і його вкладом у розвиток дійсно українського інтернету.

Мережа аптек "Д.С."

 • Джерело: lvivport
Детальніше...

Один із найбільших проектів на CMS Joomla!. Сайт включає в себе окрім традиційних інформаційних розділів такі елементи як аптечна довідка, довідник препаратів, а також просто на сайті клієнти можуть перевіряти баланс своєї дисконтної картки. Також на сайті безліч корисної та цікавої інформації, можна підписатися на оновлення.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами