Menu

Синютка розповів, у скільки йому обійшовся чартер до Чехії

  • Джерело: Вголос
7777777777.png
Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка ексклюзивно в ефірі програми «Правда.Розслідування» на телеканалі НТА розповів, у скільки йому обійшовся чартерний переліт до чеського міста Брно, а також пояснив обставини такого вибору.

За словами очільника області, через напружений графік у нього не було іншого вибору, як скористатись приватним літаком. Крім цього, сесія Львівської обласної ради напередодні вильоту не підтримала пропозиції чиновника скористатись рейсовим літаком та дістатись до Брно через столицю Польщі – Варшаву.

«Я пошукав ввечері, хто може забезпечити цей переліт, і сьогодні ( 12 жовтня 2017 року – ред.),  оплатив 29 800 гривень за цей переліт за маршрутом Львів-Брно-Львів», – розповів Олег Синютка.

На запитання ведучої, голова ЛОДА уточнив, що переліт оплатив із власної кишені.

Нагадаємо, вранці 11 жовтня Олег Синютка вилетів чартерним літаком зі Львова до Брно. Інцидент викликав неабияке обговорення в пресі та соціальних мережах. За підрахунками журналістів, оренда приватного літака для маршрутів на таку відстань коштує не менше 10 тисяч євро.

 

 

«Вголос»

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами