Menu

Посадовців лісгоспу на Львівщині на Львівщині засудили за махінації

  • Джерело: ЗІК

Про це повідомили в прес-службі прокуратури Львівської області.

Вказані особи обвинувачувались у отриманні кредитних коштів на суму 800 тис. грн. Встановлено, що посадовці, зловживаючи службовим становищем, підробили офіційні документи і надали банку завідомо неправдиву інформацію що завдало місцевому бюджету тяжких наслідків.

Крім цього, колишньому директору інкримінувались злочини щодо заволодіння службовою квартирою та привласнення документів з корисливих мотивів.

За принципової позиції прокуратури, Перемишлянським районним судом Львівської області ухвалено обвинувальний вирок, згідно якого колишнього директора вказаного підприємства, за вчинення злочинів, передбачених ч.5 ст.191, ч.2 ст.222, ч.1 ст.357, ч.2 ст.364, ч.2 ст.366 КК України засуджено до 8 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади пов’язані з лісогосподарською діяльністю на строк до 3 років з конфіскацією всього належного йому майна.

Головного бухгалтера засуджено за вчинення злочинів, передбачених ч.2 ст.222, ч.2 ст.364, ч.2 ст.366 КК України до п’яти років позбавлення волі з трирічним позбавленням права обіймати посади у лісогосподарській сфері.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами