Menu

В Україні не вистачає грошей на субсидії

  • Джерело: Львівська Газета
subsidiya.jpg
Уряд проситиме у парламенту додаткових 10 мільярдів гривень.

Про це сказав директор департаменту державної соціальної допомоги Міністерства соціальної політики Віталій Музиченко під час круглого столу, присвяченому опалювальному сезону 2017-2018.

“Тут є два варіанти: або в жовтні-листопаді обсяг фінансування 2017 року буде збільшено приблизно на 10 млрд грн, і тоді ми говоримо, що 55 млрд грн на наступний рік – це нормальна сума фінансування. Або в цьому році не буде вирішено питання, і у нас буде ця заборгованість, яка буде на 1 січня 2018 року становити майже половину призначень у наступному році, і ми знову будемо це коло проходити по-новому”, – сказав Музиченко.

Зазначимо, що розподіл коштів на субсидії в Україні відбувається нерівномірно. У серпні цього року Кабмін зменшив фінансування одних областей та збільшив інших. В результаті у деяких регіонах утворився дефіцит.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами