Menu

У Львові одружився десантник, який був важко поранений під Слов’янськом

  • Джерело: ЗІК

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив депутат Львівської міської ради Валерій Веремчук.


Церемонія відбулася у Палаці Потоцьких.


У Львові одружився десантник Сергій Загасайло. Фото: Віталій Свінціцький
У Львові одружився десантник Сергій Загасайло. Фото: Віталій Свінціцький«Боєць, що отримав важке поранення при обороні Луганського аеропорту, за якого вболівала вся Україна... Вірю, що сьогодні починається в його житті новий, світлий етап, який буде наповнений любов’ю, підтримкою і взаєморозумінням. Сергію і Дарино, нехай той гарячий вогник, що є між Вами, з роками ставатиме лише палкішим. Нехай у Вашій сім’ї завжди будуть мир, гармонія і щастя! Бережіть один одного, будьте один для одного міцною опорою!» – написав Веремчук.


У Львові одружився десантник Сергій Загасайло. Фото: Віталій Свінціцький
У Львові одружився десантник Сергій Загасайло. Фото: Віталій СвінціцькийДовідка.


Сергій Володимирович Загасайло народився 08.03.1991 р., Львівська область. Сержант В/Ч А0284 80 окремої аеромобільної бригади ВДВ ЗСУ, м.Л ьвів.


Нагороджений пам’ятним знаком «ЗА ВОЇНСЬКУ ДОБЛЕСТЬ» (09.06.2014 р.) та орденом «ЗА МУЖНІСТЬ» III ступеня» (08.07.2014 р.)


 

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами