Menu

У Брюховичах створять ЦНАП

  • Джерело: Львівська Пошта
У смт Брюховичі створять Центр надання адміністративних послуг, який планують розмістити на першому поверсі двоповерхової будівлі

Будувати його будуть за кошти міського бюджету Львова та за  енергоефективними технологіями – зі сендвіч-панелей та металевого каркасу. Загальна площа – 210 кв. м. Окрім того, зараз напрацьовують концепцію створення нових Центрів для Винник і Рудно.  Нагадаємо, у Львові працюють підрозділи ЦНАП: на пл. Ринок, 1 (Галицький район), на вул. І. Виговського, 32 (Залізничний район), на вул. М. Хвильового, 14а (Шевченківський район), на вул. Костя Левицького, 67 (Личаківський район), на просп. Червоної Калини, 72А (Сихівський район) та на вул. Ген. Чупринки, 85 (Франківський район).  Найближчими днями ЦНАП запрацює і в Рясному – на вул. Шевченка, 374, інформує прес-служба ЛМР. 


lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами