Menu

Справитись із болем після війни

  • Джерело: Львівська Пошта
Львівський центр надання допомоги учасникам бойових дій, спільно з Центром психічного здоров’я при шпиталі ім. Митрополита Андрея Шептицького, запрошують на семінар “Повернутись з війни: етапи прийняття інвалідності”

Семінар пройде 17 серпня у Центрі надання допомоги учасникам бойових дій (вул. Пекарська, 41) о 15.00 год. Участь – безкоштовна. “На семінарі ви дізнаєтесь про особливості підтримки осіб, рани яких не лише заховані глибоко в душі, а й деякі видно здалеку; як повернутися до звичного життя після втрати: фізичної втрати частини себе, після отримання статусу інвалід війни; що переживає людина, коли набуває особливих потреб і як бути поряд, щоб допомогти, а не завдавати більшого болю тим, кого любимо, хто повернувся з війни живим і зміненим”, – наголошують в міському центрі надання допомоги учасникам бойових дій, інформує прес-служба ЛМР.


lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами