Menu

У День міста Яворова наймолодший в Україні мер привселюдно освідчився коханій

  • Джерело: ЗІК

Про це повідомив сьогодні, 17 липня, власкор IA ZIK.


Зранку в церкві Успення Пресвятої Богородиці разом з отцем Романом Пітою, громадою та керівництвом міста Яворова у святочній літургії участь взяли делегації з польських міст-побратимів Кольбуди та Любачів.


Відтак, відбулися чисельні спортивні змагання, зокрема, кубки мера міста з футболу та більярду.


Родзинками події стали фестиваль «Яворівського пирога» та театралізоване дійство «Весілля в Яворові».


День міста Яворова благословили місцеві священики. З вітаннями виступили народний депутат України Олег Березюк, депутати Львівської обласної ради Дмитро Пазин, Михайло Ковалик, очільники польських делегацій, голова Яворівської РДА Орест Хлян, заступник голови Яворівської районної ради Володимир Мацелюх.


Тисячі людей, які зібралися чільній площі Ринок, біля літньої сцени міського Народного дому Яворова дружними скандуваннями: «Молодець!», – зустріли міського голову Яворова Павла Бакунця, який є одним із наймолодших та найуспішніших мерів України.


Очільник міста вручив нагороди найкращим містянам та переможцям спортивних змагань і конкурсу на найсмачніший «яворівський пиріг» та пообіцяв, що благоустрій міста за європейським ґатунком продовжуватиметься.


У розмові з журналістом поляки з польських міст-побратимів Яворова – Кольбуди та Любачів висловили задоволення тим, що за рік Яворів позитивно змінився: тут повним ходом іде ремонт вулиць, вистелення бруківкою тротуарів; говорили поляки і про нові спільні інвестиційні проекти в межах програм ЄС.


День народження Яворів святкував разом з відомими українськими співаками Іваном Поповичем, якого в народі вже давно охрестили «яворівським зятем», та Михайлом Хомою (Дзідзьом), який є яворівчанином з діда-прадіда.


У коментарі власкорові IA ZIK Михайло Хома (Дзідзьо) сказав: «Якби ви знали, яке то щастя – приїхати додому. В Яворові я знаю кожну вулицю, кожен будинок, Народний дім, де ще дитиною розпочинав свій творчий шлях. А найбільше запам’яталися оті смачні пиріжки, які продавали на автобусній станції  на «Леваді».


Під час святкування Дня міста Яворова сталася ще одна подія. Мер Павло Бакунець привселюдно освідчився своїй коханій Вікторії, заручившись з нареченою під оплески сотень краян.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами