Menu

Монумент Слави обстежать на аварійність

  • Джерело: Львівська Пошта
Учора, 14 липня, міськвиконком прийняв рішення “Про виготовлення висновків щодо технічного стану Монумента Слави на вул. Стрийській”

Замовником висновків проектної організації щодо технічного стану Монумента буде Галицька районна адміністрація. “Ми провели лише візуальне обстеження Монумента Слави, склали відповідний акт. У частини елементів спостерігаємо прогресуючі процеси руйнування. Можемо констатувати, що ці елементи є аварійними. Однак, щоб фахово про це говорити, треба замовити технічні висновки. Плануємо замовляти їх у фахівців НУ “Львівська політехніка”. На сьогодні висока стела Монумента обгороджена, адже є загроза падіння масивних плит”, – повідомив Андрій Зозуля, в.о. голови Галицької РА, інформує прес-служба мерії.


lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами