Menu

Садовий з’явився на сесії і розповів, як врятувати Львів від накопиченого сміття

  • Джерело: ЗІК

Про це повідомляє кореспондент ІА ZIK.


Міський голова вкотре заявив, що у Львові не має можливості щодня вивозити сміття. З 570 т забирають лише 80 тонн. Сміття приймає Новояворівськ, Буськ і ще ряд інших міст, але у невеликій кількості.


Він також повідомив, що озвучив прем’єр-міністру усі проблеми щодо вивезення відходів.


За його словами, ЛМР має «бути послідовною і запустити роботу пресувальної станції». «Всі розуміють, що вона безпечна і екологічна. Маємо можливість вивозити пресовані відходи в іншу область», – повідомив Садовий.


Він також додав, що це завдання стоїть перед департаментом із поводження з ТВП.


Садовий повідомив, що у місті переповнені 412 сміттєвих майданчиків, тобто 33% із наявних у місті. За його словами, якщо «Грінера» вивезла 100% відходів, ЛКП «Львівспецкомунтранс» не вивезло сміття із 14 майданчиків, то в «Аве» критична ситуація. Крім того, вивезення припинила одна компанія.


«Найбільша проблема – це те, що нема куди вивозити відходи. Ми розпихаємо усе, як можемо. Без запуску пресування не бачу інших можливостей вирішити це питання», – наголосив Садовий.


Нагадаємо, що прокурор Львівської області Юрій Квятківський повідомив про обшуки та вилучення документів в одного із львівських перевізників, який займався вивозом сміття, після чого керівник цієї фірми втік за кордон.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами