Menu

Зберегти чи «прихватизувати»: у Львові обговорили долю історичної спадщини Возницького

  • Джерело: Вголос
Детальніше...
Сьогодні, 23 листопада, у Львівській обласній раді вкотре обговорили долю історичної спадщини, яку залишив видатний музейник Борис Возницький. Зокрема, гостро актуальне питання: навіщо зараз передавати історичні будівлі, які належать Львівській національній галереї мистецтв, у комунальну власність ЛОР?

На Львівщині зменшується кількість підприємств-«мінімізаторів»

  • Джерело: ЗІК
За результатами спільної роботи фіскальних органів та органів місцевого самоврядування Львівщини станом на 1 листопада кількість суб’єктів господарювання-«мінімізаторів» заробітної плати у порівнянні з січнем 2017 року зменшилась на 588.

Канатна дорога на Високий замок: чи зможе Львів повторити досвід німецького Кобленца?

  • Джерело: ЗІК
Невелике місто Кобленц на заході Німеччини за географічним розташуванням, щільністю забудови, кількістю населення і туристів зовсім не схоже на Львів. Втім саме це німецьке містечко може стати зразком для зведення канатної дороги на Високий Замок.

Поморянський замок: школа ОУН, райком партії, ПТУ, руїна…

  • Джерело: Вголос
Детальніше...
Перлина архітектурної спадщини Львівщини – Поморянський замок, що у Золочівському районі, – роками стояла забутою, занедбаною та ізольованою від суспільства. Замок руйнувався на очах... У 2016 році експерти винесли замку остаточний вирок: будівля може не пережити зими. Тому за порятунок палацу взялися активісти. Сформували ініціативну групу, аби відродити культурну спадщину предків для майбутніх поколінь. Проте одного бажання було мало – потрібні були кошти.

Учорашній Майдан під ДФС: малочисельний, але глибокий

  • Джерело: ЗІК
А знаєте хто це? Це вчорашній Майдан. Малочисельний, короткочасний за тривалістю акції, але глибокий за своєю суттю. Це активісти, які вчора прийшли під львівську ДФС вимагати звільнення Ігоря Цимбрила з посади керівника відділу внутрішньої безпеки.

Сьогодні Яворів – без води

  • Джерело: ЗІК
Сьогодні, 23 листопада, в місті Яворові Львівської області буде припинено водопостачання.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами