Menu

Найближчими днями у Львові прогнозують дощі

Детальніше...
За прогнозом Львівського регіонального центру з гідрометеорології, завтра, 20 вересня, на території Львівської області та у Львові очікують місцями грози, вночі та вранці подекуди туман видимістю 200 – 500м.

Пустомитівщина візьме шефство над військовою частиною з Очакова

У Львівській облраді підписали угоду про шефські зв’язки і співробітництво між Пустомитівською районною радою, райдержадміністрацією та військовою частиною А 1430 Військово-Морських сил Збройних сил України

Сихівська поліклініка вводить електронні медкартки

Детальніше...
Комунальна 4-та міська поліклініка, що на проспекті Червоної калини, запроваджує систему електронного документообігу. Першим кроком стали е-медичні картки в жіночій консультації.

В Україні оголошено спалах кору. На Львівщині зафіксовано 54 випадки

  • Джерело: ЗІК
На сьогоднішній день на Львівщині спостерігається негативна тенденція щодо вакцинації населення проти імунокерованих інфекцій та зростання кількості захворювань, які можна попередити, зробивши профілактичні щеплення. Зокрема, зараз в Україні оголошено спалах кору. Є понад 1000 випадків захворювання у 15 адміністративних областях України. Найбільша кількість захворювань спостерігається в Івано-Франківській, Одеській, Чернівецькій областях. Є випадки захворювання на Київщині та Львівщині. У Львівській області станом на сьогодні зафіксовано 54 випадки захворювання на кір, минулого року було лише 4 випадки.

Перебили хребет і живого кинули «гнити» у яму, – чиновника ЛКП «Львівавтодор» звинуватили у знущанні над собакою

  • Джерело: Вголос
Детальніше...
Керівника прес-служби ЛКП «Львівавтодор» Олексія Хміля після того, які він у соціальних мережах розмістив оголошення про пошук собаки, місцеві захисники тварин звинуватили у тому, що він минулого року своєму хворому собаці «перебив хребет та кинув гнити у яму».

Приватизація шахт на Львівщині призведе до їх знищення, – Нискогуз

  • Джерело: Вголос
Націоналісти вимагають вилучити державне підприємство «Львіввугілля», шахти «Межирічанська», «Відродження», «Лісова», «Великомостівська», «Степова», «Червоноградська» та «Зарічна» із переліку підприємств, що підлягають приватизації.

Ганущин розкритикував соцполітику Садового та розповів про те, як мер Львова любить торгуватись

  • Джерело: Вголос
Взамін на створення військового ліцею Львівська обласна рада, на відміну від Львівської міської ради в особі Андрія Садового, від Міністерства оборони України нічого не вимагала.

Дрогобич здався: на Львівщині завершують об’єднання «швидкої»

  • Джерело: ЗІК
Львівська облрада затвердила передавальний акт майна, прав та обов’язків комунального закладу Львівської обласної ради «Дрогобицька міська станція швидкої медичної допомоги».

Депутати ЛОР ліквідували інтернат у Червонограді та передали його майно Академії сухопутних військ

  • Джерело: Вголос
Депутати Львівської обласної ради ліквідували Червоноградську загальноосвітню школу-інтернат та передали її майно у власність Національної академії сухопутних військ ім. Гетьмана Петра Сагайдачного. Там Міністерство оборони України планує відкрити військовий ліцей.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами

homesitemap-1sitemap-6sitemap-5sitemap-3sitemap-7sitemap-3sitemap-7sitemap-1sitemap-9sitemap-10sitemap-10sitemap-4sitemap-2sitemap-9sitemap-1sitemap-3sitemap-1sitemap-2sitemap-10sitemap-9sitemap-1sitemap-10sitemap-1sitemap-3sitemap-4sitemap-2sitemap-5rsssitemap-8sitemap-6sitemap-3sitemap-6sitemap-9sitemap-6sitemap-7sitemap-9rsssitemap-7sitemap-7homesitemap-5sitemap-7rsssitemap-5sitemap-8sitemap-10sitemap-3sitemap-6sitemap-7sitemap-8