Menu

Стрілок Сергій Коростильов отримав нагороду кращого спортсмена Львівщини у червні

  • Джерело: ЗІК

Результат пошуку зображень за запитом "картинки Павло Коростильов"


Павло Коростильов. Фото з Соцмереж 


Нагадаємо, ним став унікальний львівський спортсмен Павло Коростильов, який не тільки феєрив у червні на Чемпіонаті світу-2017 з кульової стрільби у Німеччині, а ще й кращий результат показав у липні на Чемпіонаті Європи-2017 в Азербайджані.


На чемпіонаті світу Павло виборов п’ять медалей, три з яких золоті, а на чемпіонаті Європи здобув шість медалей, з яких чотири найвищого ґатунку. Успішні результати Павла на змаганнях найвищого рівня дозволили національній збірній України з кульової стрільби обійти збірну Росії в загальнокомандній першості, що за словами батька та тренера спортсмена Сергія Коростильова є справжньою несподіванкою. Про це та інше Сергій Коростильов розповів в інтерв’ю.


«Павло цілком заслужено став кращим спортсменом Львівщини у червні, – бере слово Сергій Коростильов. – Нагорода від голови Національного олімпійського комітету Львівщини Юрія Турянського – це завжди приємно і це є додаткова мотивація. Фінансова складова завжди потрібна для технічного забезпечення того чи іншого спортсмена. Кульова стрільба – це різні витрати, про які багато хто навіть не здогадується. Мало хто знає, що саме потрібно спортсмену для вдосконалення тренувального процесу. Павлові дуже приємно, що є відзнака на рівні НОКу Львівщини, і, звісно ж, увага з боку засобів масової інформації».


 


 


 

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами