Menu

На Житомирщині селяни взяли в облогу вантажівку із львівським сміттям

  • Джерело: Вголос
Водій фури намагався скинути відходи біля містечка Баранівка. Неподалік містечка Баранівка на Житомирщині одна вантажівка скинула непотріб просто обабіч дороги, а друга – застрягла у багнюці, – пише ТСН. Місцеві мешканці помітили вантажівки і викликали поліцію. У купах сміття знайшли товарні чеки та інші докази, що ці відходи зі Львова. Згідно з накладною, їх мали доправити на полігон на Сумщині. Тепер громада вимагає від водіїв прибрати сміття, мовляв, лише тоді відпустять машину. «Вона зараз заблокована, і ми нікому її не віддамо і не випустимо. Тому що за те сміття насправді треба заплатити гроші. Ми не будемо його приймати, але згідно з законом вони мають бути притягнуті до адміністративної відповідальності», – заявив мер міста Анатолій Душко. «Вголос»

Додати коментар


Захисний код


Оновити

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами

sitemap-7sitemap-8homesitemap-7sitemap-7sitemap-5sitemap-1homesitemap-4sitemap-4sitemap-1sitemap-7homesitemap-2sitemap-1sitemap-2homesitemap-1sitemap-8rsssitemap-2sitemap-1sitemap-2sitemap-10sitemap-1sitemap-4homesitemap-9sitemap-4sitemap-3sitemap-9sitemap-4sitemap-2sitemap-8sitemap-9sitemap-9sitemap-9sitemap-8sitemap-1homesitemap-3sitemap-2sitemap-5sitemap-5sitemap-4sitemap-8sitemap-8sitemap-1sitemap-2sitemap-5sitemap-5