Menu

Суд визнав правомірним штраф Держархбудінспеції для «Львівгазу»

  • Джерело: ЗІК

Про це повідомляє прес-служба ДАБІ України.


«Раніше під час позапланової перевірки об’єкту «Реконструкція (прокладення резервної вітки) газопроводу середнього тиску від газорозподільчої станції Винники до газопроводу середнього тиску по вул. Вулецька у Львові з переключенням існуючих споживачів» виявлено, що замовник будівництва навів недостовірні дані в дозвільних документах», – йдеться у повідомленні.


Замість реконструкції чинного газопроводу, який не перебуває у власності чи користуванні, ПАТ «Львівгаз» провело будівництво нової вітки поза межами земель смуги відведення чинного газопроводу.


Також посадовими особами Інспекції встановлено, що все здійснювалося без оформлення права власності чи користування земельною ділянкою, на якій розміщено зазначений об’єкт будівництва.


В результаті перевірки скасували дозвільні документи про початок виконання будівельних робіт, видали приписи про зупинення виконання будівельних робіт та про усунення порушень. Тож накладено на ПАТ «Львівгаз» штрафні санкції у розмірі 124 тис. грн.


Як зазначено у повідомленні, замовник будівництва намагався уникнути відповідальності шляхом подання позовної заяви до суду.


Однак спочатку Львівський окружний адміністративний суд, а згодом і Львівський апеляційний адміністративний суд ухвалили рішення на користь органу держархбудконтролю.


Наразі порушник містобудівного законодавства сплатив до державного бюджету штраф у повному обсязі.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами