Menu

Міськрада погодила будівництво дитсадка, незважаючи на державні норми

  • Джерело: Вголос
Детальніше...
Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю у м.Львові склала припис про призупинення будівництва дошкільного навчального закладу на вул.Тернопільській, 21, яке здійснювалось на підставі містобудівних умов та обмежень виданих Управлінням архітектури та урбаністики Львівської міської ради 07.06.2016 року №138.

Львівська міськрада оголосила конкурс для надання в оренду нежитлових приміщень

  • Джерело: ЗІК
Управління комунальної власності Львівської міськради оголошує комерційний та некомерційний конкурси з метою надання в оренду вільних нежитлових приміщень, які перебувають у комунальній власності.

Лісгосп заплатить півмільйона за простій двох вагонів, які 5 місяців перевіряли митники

  • Джерело: Вголос
ДП «Клавдієвське лісове господарство» (Київська обл.) програло в апеляції справу за позовом регіональної філії «Львівська залізниця» щодо стягнення 480 тис. грн за простій двох вагонів лісгоспу у період перевірки їх митниками з травня по жовтень 2016 року.

ПриватБанк подарував львів’янину смартфон за безконтактні розрахунки®

  • Джерело: ЗІК
ПриватБанк привітав клієнта зі Львова пана Ігоря Лукіна, який став переможцем етапу №5 акції »Платіть безконтактно з Mastercard – вигравайте смартфон та інші подарунки».

Чергові випробування для гаманців

Детальніше...
Із приходом осені в Україні можуть зрости ціни на гречку, яловичину та борщовий набір. З яких причин подорожчають продукти та вартість чого, на думку економістів, також може піти вгору

Електронні послуги Пенсійного фонду: що варто знати

Детальніше...
Швидкими темпами поширюється інтернет, охоплюючи все більше сфер життя людини. Так, з 1 жовтня 2012 року розпочав свою роботу веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України

Або пити, або курити

Експерти Українського центру з контролю над тютюном та Світового банку змоделювали майбутнє зростання податків на тютюн, яке традиційно відбувається в січні кожного року

Банківська статистика

Національний банк України з вересня 2017-го розпочне щомісяця оприлюднювати інформацію про індивідуальні показники діяльності банків

Екс-керівника Львівського облавтодору підозрюють у привласненні майже 3 млн гривень

  • Джерело: Вголос
Співробітники Нацполіції повідомили про підозру одному із колишніх керівників державного підприємства «Львівський облавтодор» у присвоєнні 2,8 млн гривень державних коштів.

На Львівщині громадськість виступила проти грабіжницьких цін за підключення до електромереж

  • Джерело: Вголос
Детальніше...
Громадські експерти вважають, що завищені у 6-9 разів (3,7-11,3 тис.грн/кВт) розміри ставок на приєднання нових об'єктів до електромереж є необґрунтованими.

Рух потягів до Польщі буде обмежено: пасажирів пересаджуватимуть на автобуси

  • Джерело: Вголос
У зв'язку з модернізацією залізниці на території Польщі швидкісні потяги «Інтерсіті+» Київ – Перемишль» з 16 по 27 жовтня курсуватимуть до станцій «Медика» та «Львів».

Гройсман розповів коли завершать ремонт магістралі Львів-Одеса

  • Джерело: Вголос
Детальніше...
Загальний обсяг коштів, які вже виділені на проведення дорожніх робіт, перевищив 20 млрд грн, а протяжність вже відремонтованих доріг – понад 750 км. При цьому 40 тис. км шляхів пройшли ямковий ремонт.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами

homesitemap-1sitemap-6sitemap-5sitemap-3sitemap-7sitemap-3sitemap-7sitemap-1sitemap-9sitemap-10sitemap-10sitemap-4sitemap-2sitemap-9sitemap-1sitemap-3sitemap-1sitemap-2sitemap-10sitemap-9sitemap-1sitemap-10sitemap-1sitemap-3sitemap-4sitemap-2sitemap-5rsssitemap-8sitemap-6sitemap-3sitemap-6sitemap-9sitemap-6sitemap-7sitemap-9rsssitemap-7sitemap-7homesitemap-5sitemap-7rsssitemap-5sitemap-8sitemap-10sitemap-3sitemap-6sitemap-7sitemap-8