Menu

Хроніка політичних репресій в радянській Україні

  • Джерело: Львівська Пошта
gromadskeradio.jpg
Олена Герасим’юк представить у нашому місті “Розстрільний календар”

У неділю, 13 серпня, о 18.00 в “Дзизі” (вул. Вірменська, 35, 2 поверх) відбудеться презентація книги Олени Герасим’юк “Розстрільний календар”. Модеруватиме розмову кінорежисер, поет, перекладач та музикант Олександр Фразе-Фразенко.

“Розстрільний календар” – це унікальна хроніка політичних репресій в радянській Україні. Страшні події нашої історії ХХ століття – арешти, допити, заслання, розстріли українських політичних діячів, військових, науковців, митців, письменників, громадських активістів – викладені у виданні не в звичній хронологічній послідовності, а прив’язані до традиційного календаря. Тут не лише зафіксовані дати подій, але й подані короткі розповіді про долі людей, які зазнали переслідувань та катувань. Така форма викладу наочно показує схему роботи радянської репресивної машини та привертає увагу до сторінок історії, які нам потрібно знати і пам’ятати.


Олена Герасим’юк – поетка, есеїстка і перекладачка. Авторка поетичної збірки “Глухота” (2014 р.). Лауреатка першої премії у Конкурсі пам’яті Леоніда Кисельова (2012 р.), Міжнародної українсько-німецької літературної премії ім. О. Гончара (2013 р.), другої премії літературного конкурсу видавництва “Смолоскип” у номінації поезія (2013 р.). Перша гостя резиденції для письменників “Станіславський феномен” (2013 р.). Окремі вірші перекладені англійською, литовською, грузинською, італійською, німецькою, сербською, польською, білоруською та російською мовами.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами