Menu

У Львові офіційно відкрили Міжнародний Конгрес ПЕН

  • Джерело: Вголос
Детальніше...
Сьогодні, 18 вересня, у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулася офіційна церемонія відкриття 83-гоМіжнародного Конгресу ПЕН за участі світових літераторів, митців, перекладачів, істориків.

Топ-10 дитячих письменників та ілюстраторів 24 Форуму видавців

Детальніше...
До 18 вересня у нашому місті триватиме 24 Форум видавців. І хоча організатори події кілька років поспіль навесні проводять окремий дитячий форум, вже традиційно на головному святі книги частину програми присвячують юним читачам

Мегаподія осені – Лісапетний Батальйон» у Львові з новою ювілейною програмою «Найкраще за 25 років»

Справжнім зіркам не потрібні червоні доріжки, щоби сяяти. На численні прохання глядачів Наталія Фаліон та гурт «Лісапетний Батальйон» – знову у Львові.

Дах та фасад комунального драмтеатру на Городоцький у Львові залатають за 10 млн грн

  • Джерело: Вголос
КП «Львівський драматичний театр імені Лесі Українки» 12 вересня підписав договір з ТОВ «Дельтабуд» на ремонт дахів та фасадів театру. Сума угоди — 10,5 млн грн.

Львівська обласна бібліотека для юнацтва запрошує

Детальніше...
Львівська обласна бібліотека для юнацтва – цікава та креативна локація найбільшого книжкового і літературного заходу Центрально-Східної Європи 24 Форуму видавців у Львові

Слава поетам! Чернівцям слава!

Детальніше...
Упродовж чотирьох днів у серці Буковини вирував VIII Міжнародний поетичний фестиваль Meridian Czernowitz. “Пошта” побувала на цьому святі слова і тепер ділиться враженнями з нашими читачами

Харківське журі назвало фаворитів премії «Найкраща книга Форуму видавців»

  • Джерело: Вголос
Детальніше...
Сьогодні, 14 вересня, під час церемонії вручення премії «Найкраща книга Форуму видавців» у Львівському оперному театрі оголосили результати харківського журі та вручили відзнаки переможцям.

У Львівській опері назвали найкращі книги Форуму видавців за версією київського журі

  • Джерело: Вголос
Детальніше...
Сьогодні, 14 вересня, під час церемонії вручення премії «Найкраща книга Форуму видавців» у Львівському оперному театрі відзначили найкращі книги та їх авторів, котрі у різних номінаціях обрало київське журі.

Львівське журі оголосило переможців премії «Найкраща книга Форуму видавців»

  • Джерело: Вголос
Детальніше...
Сьогодні, 14 вересня, під час церемонії вручення премії «Найкраща книга Форуму видавців» у Львівському оперному театрі переможців за версією львівського журі оголосила його голова Надія Зелінська.

Найкращою книгою Форуму видавців громадськість визнала книгу про хунту

  • Джерело: Вголос
Детальніше...
Сьогодні, 14 вересня, під час церемонії вручення премії «Найкраща книга Форуму видавців» у Львівському оперному театрі оголосили результати голосування громадськості на офіційному сайті заходу та відповідно вручили відзнаку найкращій книзі.

Заступник міністра культури назвав книгу-фаворита Форуму видавців від міністерства

  • Джерело: Вголос
Детальніше...
Сьогодні, 14 вересня, під час церемонії вручення премії «Найкраща книга Форуму видавців» у Львівському оперному театрі, заступник міністра культури України Юрій Рибачук вручив почесну грамоту виданню-фавориту від міністерства.

На Форумі видавців презентуватимуть книгу про боротьбу з росіянами у 1930 році

  • Джерело: Вголос
Детальніше...
17 вересня 2017 року о 17.00 в рамках Форуму видавців у головному читальному залі Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка відбудеться презентація книги заступника голови Українського інституту національної пам'яті Володимира Тиліщака «1930. УСРР. Повстання». Модератор – Ростислав Семків.

Музей Франка? Ні, не чули, - бюджетна комісія Львівської облради

  • Джерело: Вголос
Сьогодні члени бюджетної комісії Львівської обласної ради депутати не погодили придбання Львівському літературно-меморіальному музею Івана Франка сканера сумою 16 тис грн

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами

homesitemap-1sitemap-6sitemap-5sitemap-3sitemap-7sitemap-3sitemap-7sitemap-1sitemap-9sitemap-10sitemap-10sitemap-4sitemap-2sitemap-9sitemap-1sitemap-3sitemap-1sitemap-2sitemap-10sitemap-9sitemap-1sitemap-10sitemap-1sitemap-3sitemap-4sitemap-2sitemap-5rsssitemap-8sitemap-6sitemap-3sitemap-6sitemap-9sitemap-6sitemap-7sitemap-9rsssitemap-7sitemap-7homesitemap-5sitemap-7rsssitemap-5sitemap-8sitemap-10sitemap-3sitemap-6sitemap-7sitemap-8