Menu

У Львові історик, соціолог, митець та екс-міліціонер розповідатимуть про Революцію гідності

  • Джерело: Вголос
Детальніше...
21 листопада о 18.30, до Дня гідності та Свободи, у львівській книгарні «Є» (пр. Свободи, 7) відбудеться розмова на тему «Україна та українці: 4 роки після Революції гідності».

У Львівській галереї мистецтв хочуть позбутися досвідченого музейника

  • Джерело: Вголос
Детальніше...
16 листопада о 12.00 відбудеться засідання профкому Львівської національної галереї мистецтв ім. Б. Г. Возницького (вул. Стефаника,3), на якому йтиметься про звільнення старшого наукового співробітника відділу європейського мистецтва XIV-XVIII ст. Марії Сойко.

До Дня студента львівську молодь запрошують у гарнізонний храм Петра і Павла

  • Джерело: Вголос
У четвер, 16 листопада, Центр студентського капеланства запрошує всіх студентів на зустріч з Єпископом-помічником Львівської архиєпархії УГКЦ Володимиром (Ґруцою). Захід відбудеться в гарнізонному храмі Святих апостолів Петра й Павла (вул. Театральна, 11).

«Математика» від Львівської ОДА: нащо встановлювати 30 хрестів, коли можна 7

  • Джерело: Вголос
Детальніше...
14 листопада 2017 року на комісії Львівської обласної ради з питань культури, духовного відродження було погоджено населені пункти, де будуть встановлені пам'ятні знаки загиблим воякам УПА. Такі хрести будуть встановлені у Сокальському, Сколівському, Кам'янка-Бузькому, Золочівському, Дрогобицькому та Турківському районах.

Із життя пішла Лариса Крушельницька

  • Джерело: Вголос
Детальніше...
На 89-му році життя відійшла у вічність відома львів’янка, український археолог, бібліотекознавець, доктор історичних наук, професор Лариса Іванівна Крушельницька.

Знайдено загублену картину про те, як поляки окупували Львів

  • Джерело: Вголос
Детальніше...
Співробітники поліції з Нового Сонча знайшли відомий твір мистецтва, загублений під час Другої світової війни. Йдеться про безцінну картину «Оборона Львова» 1928 року відомого польського маляра та графіка Казімєжа Сіхульського.

У Львові відбудеться наукова конференція про музеї міста (ПРОГРАМА)

  • Джерело: Вголос
Детальніше...
Запрошуємо відвідати науково-практичну конференцію «Музеї Львова: події, колекції, люди», яка відбудеться 16 листопада у приміщенні конференц-залу Львівського історичного музею (пл.Ринок 6)

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами