Menu

Помешкання Лариси Разінкової-Возницької обшукує поліція

  • Джерело: ЗІК

Про це у коментарі ІА ZIK розповів член правління ГО «Конгрес української інтелігенції» Валерій Потюк.


За його словами, у помешканні пані Возницької наразі відбуваються обшуки, про що він точно знає. Все відбувається у рамках кримінального провадження щодо викрадення видань з Музею книги.


Крім того, ситуацію прокоментував народний депутат Ігор Васюник.


«В помешканні Лариси Возницької зараз проводить обшук поліція. В рамках відкритого кримінального провадження за фактом, начебто, викрадення якихось книг з Музею книги. За заявою нинішнього керівника картинної галереї Тараса Возняка.


Я вам скажу що це є. Це є брудна кампанія проти тих, хто ще хотів зберегти спадщину Бориса Возницького. Брудна кампанія, наслідком якої буде те, що багато цінних надбань (такі як, до прикладу, картинна Альтамонте) опиняться за кордоном.


Вже направив своїх юристів до пані Лариси», – написав пан Васюник.


Як повідомлялося, у січні ЗМІ облетіла новина про те, що із фондів Львівської національної галереї мистецтв ім. Б. Возницького зникли 95 стародруків і два рукописи.


Та поки рано стверджувати, що видання зникли. Спеціально створена комісія не закінчила перевірку фондів. Екс-гендиректор галереї мистецтв Лариса Разінкова-Возницька наполягала: поки йтиме перевірка, а також поки цю ситуацію з’ясовуватимуть правоохоронці, нинішнього очільника музею Тараса Возняка слід відсторонити від виконання обов’язків.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами