Menu

Дев'ять незвичайних позитивних наслідків регулярної їзди на велосипеді

  • Джерело: lvivport
depositphotos_38618229-stock-photo-happy-cyclist-woman-enjoy-her1.jpg

Про те, що їзда на велосипеді сприятливо позначається на поліпшенні фізичного стану, знають всі. Але, виявляється, регулярні велопрогулянки можуть мати і інші, досить несподівані, позитивні результати.

1. Їзда на велосипеді покращує зір. Велосипедистам доводиться постійно стежити за дорогою і навколишньою ситуацією, фокусуючи свій погляд на різних об'єктах. Це чудове тренування для очних м'язів, яке знижує ризик появи короткозорості і загострює зір.

2. Фахівці з Університету Південної Данії провели ряд експериментів, в ході яких з'ясували, що любителі велопрогулянок, на 20% менше схильні до цукрового діабету другого типу.

3. Любительки велопрогулянок, як правило, набагато легше переносять вагітність, і діти у них народжуються більш здорові, ніж у жінок, що віддають перевагу малорухливому способу життя.

4. Регулярна їзда на велосипеді сприяє нормалізації роботи залоз внутрішньої секреції, що помітно позначається на якості статевого життя.

5. Велосипедна терапія з успіхом застосовується для полегшення симптомів хвороби Паркінсона. Люди, які страждають від цієї недуги, важко тримаються на ногах і часто втрачаючи баланс, падають. Однак при цьому деякі пацієнти без проблем можуть кататися на велосипеді. Цей феномен називається парадоксальний кінез, і, хоча поки слабо вивчений, проте застосовується на практиці.

6. Німецькі дослідники визначили, що їзда на велосипеді сприяє запам'ятовуванню нових слів, що особливо актуально під час вивчення іноземних мов.

7. Постійні велопрогулянки здатні уповільнити старіння шкіри, так як прискорена циркуляція крові ефективніше доставляє кисень і поживні речовини клітинам шкіри, одночасно виводячи шкідливі токсини.

8. Під час їзди на велосипеді в організмі активно виробляється колаген (фібрилярний білок, що становить основу сполучної тканини організму), який, в свою чергу, допомагає уповільнити виникнення зморшок.

9. Тривалі велопрогулянки сприяють позбавленню від безсоння. Справа в тому, що коли ви крутите педалі, з вашого організму виводиться стресовий гормон - кортизол, який при частих навантаженнях заважає вам заснути.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами