Menu

Які хвороби може попередити фітнес-браслет

  • Джерело: lvivport

Спортивний браслет має багато корисних опцій. З його допомогою зручно відстежувати щоденну активність і, якщо потрібно, збільшувати чи зменшувати її.

Такий гаджет необхідний, щоб сформувати раціон збалансованого харчування. Але особистий тренер чи дієтолог – не єдині, кого може замінити фітнес-браслет. При правильному підході він легко впорається і з функціями лікаря.Фитнес браслет помогает следить за здоровьем

Цей вид гаджетів найчастіше використовується для підтримки фізичної форми. За допомогою спортивного браслета можна підрахувати калорії, виміряти швидкість пересування чи кількість кроків, пройдених за день. Девайси також здатні зміряти пульс і покращити сон. Завдяки цим функціям можна суттєво знизити ризик захворювань опорно-рухового апарату, серцево-судинної і нервової системи.

Крокомір проти варикозу і тромбозу

Варикоз – поширена хвороба офісних працівників: нею хворіють 10% чоловіків і 25% жінок. До варикозу особливо схильні люди, що люблять сидіти, поклавши ногу на ногу. Це призводить до перетискання судин і порушення кровообігу. Щоб уникнути захворювання, лікарі радять більше рухатись: ходити пішки, спускатися і підніматися сходами, а не ліфтом. Щоденна норма – близько 10 000 кроків.

Для вимірювання пройденої відстані знадобиться девайс з крокоміром (наприклад,браслет Mi Band). Крім піших прогулянок вранці і ввечері, варто робити невеликі перерви і протягом робочого дня. Ще один спосіб попередити хворобу – правильне харчування. Стежте, щоб у раціоні було якомога менше солодкого і жирного, і уникайте переїдання. Фітнес-браслети будуть корисними і тут, оскільки дозволять порахувати калорії в щоденному меню.

Пульсометр проти інфаркту

Якщо носити спортивний браслет постійно, він допоможе попередити серцеві хвороби. Для цього варто придбати Gear Fit2 від Samsung чиMi Band з пульсометром від Xiaomi, котрі відстежують частоту пульсу протягом дня. Якщо прилад зафіксує сповільнений чи пришвидшений пульс, а також порушення серцевого ритму, варто звернутися до лікаря.

Mi Band с пульсометром​​​​​​​

Трекер сну проти хронічної втоми і депресії

Проаналізувавши серцевий ритм, браслет з трекером визначить швидку фазу сну і розбудить людину під час неї. Це дозволить користувачу бадьоро почуватись увесь день (швидка фаза вважається оптимальною для прокидання). Девайс з цією опцією допоможе позбутися безсоння і його наслідків (мігрені, депресії).

Ще одна хвороба, поширена серед офісних працівників, – синдром хронічної втоми. Супроводжується слабкістю і постійним болем у м’язах і суглобах. Найчастіше синдромом хронічної втоми страждають жінки – ⅔ від усіх пацієнтів. Щоб уникнути порушень у роботі нервової системи, лікарі радять спати не менше 8 годин на добу. Браслет із трекером допоможе вирівняти режим. Також не будуть зайвими і регулярні фізичні навантаження: наприклад, аеробіка, біг чи плавання.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами