Menu

Відомий кухар довів в суді, що в McDonald's їсти не можна

  • Джерело: lvivport
fat-kits-eating-mcdonalds1.jpg

Всесвітньо відомий шеф-кухар Джеймі Олівер виграв суд проти найбільшої мережі швидкого харчування у світі. Шеф відкрив жахливу правду про те, з чого ж насправді готується дуже смачне м'ясо для гамбургерів і нагетсів.

Після заяв Джеймса страви, які готують у McDonald's не можна навіть їжею назвати. Мясо для гамбургерів, біг-маків та іншої «смакоти» готується з промитого яловичого жиру, а промивають його в звичайному гідроксиді амонію. Якби не цей процес, то, за словами кухаря, асортимент макдональдса неможливо було б не те що їсти, але навіть дивитися на нього без сліз.

Nelza_pitatsa_v_makdonaldse_start1

За словами Олівера, мережа ресторанів займається тим, що бере продукт, який навіть собака їсти не став би, і робить придатним для споживання людині. Але не тільки сам факт обману обурливий в цій історії, гідроксид амонію отруйний для людського організму. Також, тут не обходиться без процесу додавання кольору продуктів.
Олівер продемонстрував, як з жиру, шкіри, і внутрішніх органів можна зробити придатне для вживання м'ясо, і задався питанням: «Навіщо розумній людині годувати дітей м'ясом з аміаком?». Суміш, яка вийшла в результаті експерименту була дуже схожа на рожевий слиз.

До речі, в США використання гідроксиду амонію схвалено Міністерством сільського господарства США, і споживачів не повідомляють про використання даної процедури.

Daily Mail

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами