Menu

Як зберегти здорову спину при сидячій роботі

  • Джерело: lvivport
5e95567e467061f829d3334de7f639ba1.jpeg

Як зберегти правильну поставу тому, хто часто сидить за комп'ютером?

 

Перш за все терапевти радять визначити, чи є у вас вже проблеми з поставою. Це можна зробити вставши спиною до стіни. Якщо потилиця і лопатки торкаються її без зусиль, значить серйозних викривлень немає. В іншому випадку потрібно звернутися до лікаря-ортопеда, який призначить програму занять.

Правильне положення тіла за комп'ютером - це коли ви сидите так, що можете тримати на голові книгу. Саме так фахівці рекомендують привчати себе до правильної постави.

Допоможуть також спеціальні прості вправи.  Вони перш за все повинні бути спрямовані на м'язи верхньої частини спини і мускулатуру шиї. Для розвитку м'язів шиї підійдуть повороти голови вперед, назад і в сторони, для м'язів верхньої частини спини - підйоми плечей вгору. Кожну вправу можна виконувати по 10-15 разів після кожної години роботи.

Сутулості протидіє розвиток м'язів верхньої частини спини. Для цього можна виконувати вправу з розведенням гантелей в сторони. Вона робиться лежачи на животі на лаві. Виконувати її можна вдома кілька разів на тиждень, головне - регулярність.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами