Menu

Дев'ять незвичайних позитивних наслідків регулярної їзди на велосипеді

  • Джерело: lvivport
Детальніше...

Про те, що їзда на велосипеді сприятливо позначається на поліпшенні фізичного стану, знають всі. Але, виявляється, регулярні велопрогулянки можуть мати і інші, досить несподівані, позитивні результати.

Вчені знайшли вірний шлях до управління емоціями

  • Джерело: lvivport
Детальніше...

Кожен з нас має власний спосіб боротьби з негативними почуттями та емоціями. Дехто, для того, щоб відігнати поганий настрій, намагається думками перенестись туди, де колись відчував себе дійсно добре чи насправді щасливим. Декому досить веселого комедійного фільму. Проте окремі види діяльності вимагають більш виваженого підходу.

Україна на порозі D- Епідемії

  • Джерело: lvivport

Детальніше...До Києва приїхали найвідоміші у світі спеціалісти з питань боротьби з дефіцитом вітаміну D, щоб поділитись з українськими лікарями інструментами виходу із проблемної ситуації

Відомий кухар довів в суді, що в McDonald's їсти не можна

  • Джерело: lvivport
Детальніше...

Всесвітньо відомий шеф-кухар Джеймі Олівер виграв суд проти найбільшої мережі швидкого харчування у світі. Шеф відкрив жахливу правду про те, з чого ж насправді готується дуже смачне м'ясо для гамбургерів і нагетсів.

Вчені довели, що депресія руйнує пам'ять

  • Джерело: lvivport
Детальніше...

Вчені з Техаського університету в Далласі виявили, що депресія і постійні негативні думки дуже сильно погіршують робочу пам'ять. Фахівці також продемонстрували, що подібні депресивні роздуми максимально руйнують розумові процеси, саме передуючи процесу запам'ятовування. Про це пише видання наукове The Journal of Affective Disorders.

Що робити з головним болем?

  • Джерело: lvivport
Детальніше...

Причинами головного болю є порушення внутрішньочерепного кровообігу (наприклад, при мігрені), підвищення артеріального тиску, надлишок або застій крові або, навпаки, недокрів'я мозку, накопичення в крові продуктів обміну при простудних і вірусних захворюваннях.  Нижче - рецепти народної медицини проти головного болю.

Ковбаса вбиває!

  • Джерело: lvivport
Детальніше...

Всесвітня Організація Охорони Здоров'я (ВООЗ) офіційно визнала перероблені м'ясні вироби (ті, що зазнали копчення, витримки, додавання консервантів або засолювання) - канцерогенними.

Борода за складом бактерій порівнянна з унітазом

  • Джерело: lvivport
Детальніше...

Мода на бороди не так вже й безневинна, довів експеримент американського телеканалу KOAT. З бороди одного зі співробітників каналу були взяті бактеріальні змиви - і виявилося, що мікрофлора лише трохи відрізняється від тієї, яку можна знайти в унітазі.

Все, що треба знати про жир на животі

  • Джерело: lvivport
Детальніше...

Жир на животі - ми всі хочемо, щоб його там не було.Він ховається навіть там, де його неможливо побачити, і становить велику загрозу для здоров'я. Він є і у худих людей, які теж можуть не підозрювати про наявність шкідливого жирового відкладення в області талії. Тож звідки береться жир на животі, і як його позбутися?

Вісім вправ проти шийного остеохондрозу

  • Джерело: lvivport
Детальніше...

Перші прояви шийного остеохондрозу — болі в спині, головні болі, запаморочення, “мушки” в очах, погіршення слуху або шуми, а також похитування при ході через порушення координації. Щоб цього не сталося, пропонуємо декілька простих вправ, які допоможуть вам перемогти остеохондроз і зберегти здоров'я.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами