Menu

Фіат Скудо прагне виділитися

  • Джерело: lvivport

Fiat Scudo

Fiat Scudo є результатом спільної роботи автовиробників Peugeot та Citroen. Також, в результаті цієї співпраці з’явились фургони Expert та Dispatch - хоча ці три автомобілі досить різнопланові.

Сьогодні, лідером сегменту фургонів стала компанія Toyota, проте Фіат не готовий так легко здавати свої позиції. У майбутньому запланований випуск п’яти різних типів кузова Скудо, з короткою та довгою колісною базою та, конфігурацією високого та низького даху.

Всередині цього фургону передбачено сповна місця для багажу. Не зважаючи на те, що деякі молодші представники даного сегменту можуть похизуватися більшим об’ємом багажного відділення, Fiat Scudo пропонує виграшну комбінацію завдяки оригінальним двигунам з відмінними експлуатаційними якостями.

Також, популярності цього визнаного фургону сприяє наявність великої кількості стандартного оснащення у максимальній комплектації. До речі, саме така модифікація є винятково вигідною пропозицією.

Можна назвати багато причин, чому варто купити Фіат Скудо та, якщо ви шукаєте фургон з хорошою економією палива, низьким рівнем викидів CO2 та конкурентною ціною – цей автомобіль має бути у остаточному списку варіантів. Разом з тим, це авто виявиться найбільш комфортним під час довгих подорожей, що особливо важливо для багатьох автовласників.

Чому Fiat Scudo?

fiat panorama

Зважаючи на різноманіття типів кузова та можливість вибору між повним, або ж тільки переднім/заднім приводом – Фіат Скудо являє собою досить привабливу серію автомобілів. Разом з тим, у такому фургоні дуже комфортно долати великі дистанції, хоча декому пасажирські сидіння можуть здатися затісними.

Fiat Scudo експлуатує кілька різних двигунів. А, за витрачені на його покупку кошти, ви отримаєте пристойний набір технологій. Тим не менш, деякі молодші суперники пропонують альтернативні пакети оснащення, які можуть відволікти увагу потенційних покупців від цієї надійної «робочої конячки».

Найбільшою перевагою Фіат Скудо є його ціна – найдешевша серед усього асортименту фургонів на ринку. Він одозначно заслуговує бути у пріоритетному списку варіантів. Проте більшість покупців не звертають на нього уваги поки не сядуть за кермо та, не переконаються у дійсно непересічних можливостях цього авто.

Витрати при експлуатації

Виробник Fiat пропонує покупцеві на вибір 2 двигуни Multijet власного виробництва. Кожен мотор закріплений за Фіат Скудо з відповідною довжиною кузова: 1,6-літровий дизель застосований у L1, в той час, як 2,0-літровий дизельний агрегат експлуатується виключно у версії L2.

Щодо економії палива – вона є досить хорошою. Зокрема, для двигуна об’ємом 1,6 л характерна потужність 90 к.с. та витрата палива близько 5,74 л/100 км. В свою чергу, 130-сильний 2,0-літровий двигун споживає близько 5,6 л/100 км.

Інтервали між технічним обслуговуванням становлять 28968 км або 12 місяців. Одночасно, щоб захистити кузов та зменшити витрати пов’язані із ремонтом, Fiat Scudo оснащений пластиковими молдінгами, а пластикове покриття підлоги захищає від механічних пошкоджень багажного відділення.

Специфікація

Fiat Scudo комфортний в управлінні завдяки хорошій водійській позиції, яку можна легко регулювати. Серед стандартного обладнання покупцеві пропонується центральний замок, склопідйомники з електроприводом та функція складання удвоє пасажирського сидіння. Також, автомобіль може бути обладнаний автоматичними фарами головного світла та склоочисниками.

До опцій для Скудо відносяться датчики паркування та додаткові повітряні подушки безпеки.

Переваги

  • Легкий в управлінні.

  • Різноманіття типів кузова.

Недоліки

  • Система курсової стійкості не включена до базової комплектації.

  • Деякі конкуренти пропонують більше простору в кабіні.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами