Menu

Портативні колонки виходять за межі можливого

  • Джерело: lvivport

Уже давно минув час, коли безпровідна акустика використовувалась тільки для слухання музики. Сучасні колонки здатні на більше. Наприклад, замінити загублену в дитинстві улюблену іграшку чи навіть... поговорити зі своїм власником.

Сучасному меломану є з чого вибирати: тут тобі й музичний рюкзак для вечірок (такий собі привіт з 80-х), і плюшевий ведмедик, що награє улюблені композиції, і інтелектуальна колонка, що може процитувати статтю з Вікіпедії. Для любителів класики теж є чимало цікавих рішень: наприклад, портативна акустика з корпусом у формі куба, циліндра, паралелепіпеда чи таблетки.

Колонка чи рюкзак

Датські інженери створили оригінальну портативну колонку BeatBringer Speaker Backpack, яка виконує ту ж саму функцію, що й бумбокс на плечі – дозволяє організовувати вуличні дискотеки і вечірки. Новинка за зовнішнім виглядом нагадує невеликий рюкзак і важить трохи більше 5 кг. Гучність програвання аудіокомпозицій може досягати 110 дБ. Для комунікації з іншими мобільними пристроями в колонці передбачені входи USB і AUX. Модель також оснащена модулем Bluetooth. Для підвищення чутливості динаміків виробники використали неодимові магніти.

Колонки - рюкзак, Магазин Фокстрот

 

Завдяки потужному акумулятору колонку зручно використовувати на природі. 400 мАгод достатньо, щоби протягом 15 годин слухати музику майже на повній гучності (98 дБ). І хоча корпус моделі захищений від ударів і вологи, виробник не рекомендує використовувати пристрій під сильним дощем, тож, збираючись потанцювати під зливою, завчасно придбайте захисний чохол. Якщо музичний рюкзак занадто великий для вас, зверніть увагу на більш компактні колонки JBL, Sony, Philips з захищеним від вологи корпусом.

Колонка чи іграшка

Влітку 2016 року південнокорейська компанія Ritmix випустила одразу три акустичні системи, що за зовнішнім виглядом майже не відрізняються від дитячих іграшок. ST-150, ST-550 і ST-560 зроблені у виді звірят – ведмедика, кота і панди. Колонка-ведмедик виготовлена із плюшу, панда і кіт – із пластика з антиалергенними властивостями. Всі три моделі оснащені слотом для карти пам’яті і здатні відтворювати музику зі смартфонів, ноутбуків, MP3-плеєрів. Акустична система ST-150 відрізняється вбудованим акумулятором, тому її можна використовувати за межами дому. Живлення ST-550 і ST-560 здійснюється через електромережу або від батарейок.

 

Колонка чи друг

Колонки Amazon Tap

 

Перша акустика з вбудованою інтелектуальною системою – Amazon Echo – з’явилася ще в 2014-му. З її допомогою можна було слухати музику, контролювати затори, читати новини і аудіокниги. 14 вересня 2016 року вийшли 2 оновлені версії розумних пристроїв, що відрізняються від оригіналу насамперед габаритами. Так, розміри Echo Dot – 84 х 38 мм, вага – 0,25 кг,  Amazon Tap трохи більша (159 х 66 мм, 0,47 кг), що пояснюється вбудованим акумулятором. Розміри Amazon Echo – 83,5 х 235 мм, вага – 1,05 кг. Новинки оснащені голосовим помічником Alexa, який може відповідати на будь-які питання користувача. Таким способом, наприклад, можна дізнатися останні новини чи прослухати статтю з Вікіпедії.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами