Menu

Історична посадка

  • Джерело: lvivport
tumblr_inline_nnmzfdFvOH1t723bz_5001.jpg

Приватна аерокосмічна компанія Blue Origin, яку заснував власник Амазону Джефф Безос, зробила без перебільшення прорив. Вони запустили на висоту понад 100 кілометрів свій космічний корабель New Shepard і успішно повернули його на Землю повністю, в тому числі і ступінь з допомогою вертикальної посадки. Поки що з такої висоти це не вдавалося зробити нікому. 

Перегляньте відео. Це насправді вражає.

Таким чином Джефф Безос наразі лідирує у негласному змаганні з Ілоном Маском, засновником компанії SpaseX. Апарат Grasshopper від SpaceX злітав і приземлявся з висоти 1 км.

Безос - один із найбагатших підприємців світу. В 1994 році заснував інтернет магазин Amazon.com. З 2004 року фінансує проект Blue Origin — запуск приватних космічних кораблів. В серпні 2014 року Джеффрі Безос купив за $250 млн. готівки компанію The Washington Post Co., яка володіє газетою та іншим бізнесом. На даний момент статки Безоса оцінюють в $37,36 млрд.

Ілон Маск — канадсько-американський інженер, підприємець, винахідник та інвестор південно-африканського походження, мільярдер. Засновник компаній SpaceX і PayPal. Домігся значних успіхів у сфері інформаційних технологій, ракетобудування та автомобілебудування. Засновник, власник, генеральний директор і головний інженер SpaceX; головний дизайнер (Chief Product Architect), генеральний директор і глава ради директорів Tesla Motors. Статки станом на весну 2015 року — $12,3 млрд.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами