Menu

15 листопад Земля на півмісяця зануриться в повну темряву

  • Джерело: lvivport
cb7949128_82887361.jpg

Американські фахівці попереджають світ про наближення незвичного космічного феномену, внаслідок якого наша рідна планета на цілих два тижні може опинитися в непроглядній темряві. Трапиться це 15 листопада 2015 в 3:00 ночі через те, що Сонце може потьмяніти. І що таке в давнину, мовляв, вже бувало.

Про це пише англомовний таблоїдний сайт newswatch33.com.

Цей веб-таблоїд у своїх твердженнях апелює, нібито, до недавньої заяви керівника Національного управління з повітроплавання і дослідження космічного простору Чарльза Болдена.

Цей експерт виступив на конференції в адміністрації президента США Барака Обами зі словами, що очікується екстраординарна подія, яка нагадає всім нам досвід жителів Аляски взимку.

НАСА якихось небезпечних наслідків від листопадової темряви не очікує.

Як запевнив Ч.Болден, нашу планету оповиє темрява рано вранці в неділю 15 листопада.

Американці таким чином пояснили громадськості цей листопадовий феномен темряви.

Вся справа в тому, говорив Болден, що у понеділок 26 жовтня цього року Венера і Юпітер «переживуть» так званий «паралелізм», внаслідок якого вони будуть розділені всього лише на один градус.

За словами астрономів, планета Венера почне рухатися уздовж південного заходу планети Юпітера, і стане «світити» в 10 разів яскравіше  за свого «колегу».

Сяйво, що виходить від планети Венера нагріє юпітеріанські гази і спровокує реакцію.

Саме через неї з'являться величезні маси водню. На нашому світилі від надлишку останнього трапиться суперпотужний вибух, а температура Сонця тут же «підскочить» аж до 9000 градусів К.

Щоб подолати наслідки мегавибуху наше Світило стане посилювати і компенсувати власне випромінювання. А вже підвищення температур змусить наше Сонечко «потьмяніти» до синюватих відтінків. Це буде тривати півмісяця.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами