Menu

Фіат Скудо прагне виділитися

  • Джерело: lvivport

Детальніше...

Fiat Scudo є результатом спільної роботи автовиробників Peugeot та Citroen. Також, в результаті цієї співпраці з’явились фургони Expert та Dispatch - хоча ці три автомобілі досить різнопланові.

Портативні колонки виходять за межі можливого

  • Джерело: lvivport

Уже давно минув час, коли безпровідна акустика використовувалась тільки для слухання музики. Сучасні колонки здатні на більше. Наприклад, замінити загублену в дитинстві улюблену іграшку чи навіть... поговорити зі своїм власником.

Історична посадка

  • Джерело: lvivport
Детальніше...

Приватна аерокосмічна компанія Blue Origin, яку заснував власник Амазону Джефф Безос, зробила без перебільшення прорив. Вони запустили на висоту понад 100 кілометрів свій космічний корабель New Shepard і успішно повернули його на Землю повністю, в тому числі і ступінь з допомогою вертикальної посадки. Поки що з такої висоти це не вдавалося зробити нікому. 

15 листопад Земля на півмісяця зануриться в повну темряву

  • Джерело: lvivport
Детальніше...

Американські фахівці попереджають світ про наближення незвичного космічного феномену, внаслідок якого наша рідна планета на цілих два тижні може опинитися в непроглядній темряві. Трапиться це 15 листопада 2015 в 3:00 ночі через те, що Сонце може потьмяніти. І що таке в давнину, мовляв, вже бувало.

Google робить із нас всезнайок?

  • Джерело: lvivport
Детальніше...

Інтернет створює ілюзію знань, переконує, що ми розумніші, ніж насправді. На щастя, є можливість позбутися цієї небезпечної самовпевненості, пише психолог Том Стаффорд.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами